Webová analytika

Chcete lépe poznat návštěvníky vašich stránek? Pomůžeme vám správně nastavit Google Analytics, abyste mohli ze svých dat vytěžit více. Pokud měříte správně, můžeme zpracovat analýzu návštěvnosti a najít silná a slabá místa vaší prezentace.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

V rámci Webová analytika Vám nabízíme:

 • Adobe Analytics

  Nástroj Adobe Analytics je pokročilým nástrojem webové analytiky a je určen především pro velké korporátní klienty. Oproti Google Analytics se jedná o velmi flexibilní nástroj, který je možné přizpůsobit individuálním potřebám klienta. Nově též nabízíme verzi Premium, která je určena pro ty nejnáročnější klienty, kteří od svého analytického nástroje potřebují statistické funkce, jako výpočet churn rate, korelační analýzy aj.

  Detail produktu

 • Google Analytics Premium

  Nástroj Google Analytics Premium je rozšířenou verzí bezplatných Google Analytics a je uzpůsoben zejména pro velké korporátní klienty. S jeho pomocí dokážete svými kampaněmi mnohem efektivněji oslovit zákazníky a plnit tak své obchodní a marketingové cíle.

  Detail produktu

 • Komplexní nastavení webové analytiky

  Měřicí systémy jako Google Analytics nabízejí spoustu možností a statistik, při jejichž vhodném nastavení získáte pro své rozhodování cenné a nezastupitelné informace. Naše dlouhodobé zkušenosti ukazují, že drtivá většina webů má měření chybně nastavené, a provozovatelé využívají z potenciálu Google Analytics jen nepatrný zlomek . Nebo hůře, vyhodnocují nesprávná data.

  Detail produktu