Full service marketing

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 • Zajistíme vaše online aktivity jako celek.
 • Přizpůsobíme strategii specifikům vašeho oboru.
 • Dbáme na to, aby veškeré vaše prostředky byly využity maximálně efektivně.

Co full service obsahuje

Optimalizace pro vyhledávače

Zajistíme vašim stránkám maximální návštěvnost z přirozeného vyhledávání prostřednictvím optimalizace webu a získávání kvalitních zpětných odkazů.

Správa PPC kampaní

Vytvoříme pro vás nové či upravíme stávající PPC kampaně tak, abyste měli jistotu, že ani jedna investovaná koruna nebyla utracena zbytečně.

Sociální sítě

Navrhneme pro vás optimální formu prezentace v sociálních sítích. Pomůžeme vám se správou vašich stránek, přípravou kampaní a vaši aktivitu budeme průběžně vyhodnocovat.

Další možnosti internetového marketingu

Poradíme vám v dalších oblastech efektivního internetového marketingu. Paří mezi ně zápisy do internetových katalogů, e-mailingové kampaně a další služby.

Rozvoj webu a optimalizace jeho konverzních schopností

Pomůžeme vám zajistit, aby se váš web snadno používal. Budeme spolupracovat na vytváření nových funkcí, obsahu webu a vylepšování jeho schopnosti přeměnit návštěvníky v zákazníky.

Sledování a vyhodnocování úspěšnosti webu

Budeme pro vás sledovat důležité ukazatele úspěšnosti ve statistikách návštěvnosti a bedlivě sledovat efektivitu vašeho webu.

…to vše a mnohem více!

Pro úspěch na internetu potřebujete mnohé. Vaši prezentaci musejí lidé najít, zorientovat se na ní, získat požadované informace a nakonec provést akci, kterou od nich očekáváte. Na každém z těchto kroků se můžete dopustit chyb, za které zaplatíte ztrátou peněz a v horším případě i zákazníků.

Pokud chcete mít svůj web v perfektní kondici a efektivně jej využívat pro prodej či propagaci svých produktů a služeb, jste na správné adrese.

 • Co Full service neobsahuje

  V H1.cz weby nevytváříme. Rádi vám v rámci našich služeb pomůžeme s výběrem vhodného dodavatele vašeho webu a budeme s ním spolupracovat či kontrolovat jeho práci, ale nemůžeme jej zastoupit.

  Weby jednoduše neděláme, programovat neumíme a nechceme se to učit.

  Naším zákazníkem se ale může stát kdokoliv, kdo hledá kvalitní a především efektivní cestu k úspěšnému webu.

 • Cena a financování

  Cena našich služeb se vždy odvíjí od několika faktorů, mezi nimiž dominují požadovaný rozsah spolupráce, zvolený model financování a šíře realizovaných služeb.

  Mezi nejčastější způsoby platby patří měsíční paušál, hodinová sazba nebo výkonová odměna, odvíjející se od předem stanovených kritérií úspěchu. Konkrétní model vždy závisí na individuální dohodě. Protože je průběžná spolupráce komplexní záležitostí vyžadující oboustrannou důvěru, neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv otázkou či požadavkem. Pokusíme se vám vyjít ve všech směrech vstříc a nastavit spolupráci výhodně pro všechny zúčastněné strany.

Kdo je našim Full service klientem?

Zaujala vás naše nabídka?

Domluvte si nezávaznou konzultaci