Slevomat

slevomat.png

Slevomat je v současnosti nejúspěšnějším slevovým serverem v České republice. Každý den nabízí mnoho zajímavých a bezkonkurenčních slev nejen v Praze, ale i v mnoha dalších městech ČR.

Se Slevomatem jsme zahájili spolupráci na konci roku 2010, kdy jsme převzali pod svá křídla veškeré PPC kampaně propagující Slevomat.cz. V první polovině roku 2011 jsme pak tuto spolupráci rozšířili i o správu PPC kampaní zaměřených na slovenskou odnož Zľavomat.sk a akviziční web SlevomatFunguje.cz. Od poloviny roku navíc Slevomatu pomáháme také s optimalizací pro vyhledávače (SEO).

V rámci správy PPC kampaní pro Slevomat se věnujeme nejen základním optimalizačním metodám, ale využíváme i pokročilé funkce jednotlivých reklamních systémů. Těmi jsou třeba různé způsoby cílení (například na zájmy uživatelů nebo témata) v reklamním systému Google AdWords nebo 3rd party ad serving umožňující dynamické načítání obsahu do bannerů použitých v reklamní síti Google. V nedávné době jsme také nasadili pokročilý nástroj Display Conversion Optimizer, díky kterému získáváme množství dalších konverzí.

Kontaktní osoba: Tomáš Čupr
Realizace: od ledna 2011


V oblasti služby PPC si v tuto chvíli můžete prohlédnout 15 referencí