HPmarket.cz

hpmarket.png

Zavedený e-shop HP market je u zákazníků oblíben především pro svou širokou nabídku zboží a skvělý zákaznický servis. HP market prodává počítače Hewlett-Packard již od roku 1999 a zastává významné místo na českém trhu.

Pro HP market zajišťujeme nejen SEO, ale od loňského roku máme ve správě i PPC kampaně. Hlavním cílem kampaní je zvyšovat prodeje i přes velkou konkurenci, která v oboru panuje. PPC kampaně stabilně tvoří 12% podíl na obratu i návštěvnosti. Díky tomu, že v kampaních propagujeme velké množství produktů, jsou pro zákazníky velice atraktivní a nám se tak daří neustále snižovat cenu za proklik.

„V současné konkurenci se už bez reklam neobejdete, pokud se chcete udržet na špičce v oboru. PPC kampaně vedené odborníky z H1.cz jsou pro nás ideálním řešením. Díky cílení můžeme efektivně oslovit velký počet potencionálních zákazníků a nabídnout jim to, co hledají.“

PPC reklama si získává stále větší oblibu díky možnostem precizního cílení a výrazné pozici ve vyhledávači. Efektivní a strategicky dobře zvládnutá PPC kampaň může zvýšit vaše zisky o desítky procent. Svěřte svou PPC reklamu do rukou H1.cz a přiveďte na svůj web nové zákazníky.


V oblasti služby PPC si v tuto chvíli můžete prohlédnout 15 referencí