Čočkyshop.cz

cockyshop.png

Čočkyshop.cz má nejdelší zkušenost s prodejem kontaktních čoček přes internet v České republice, na trhu působí od roku 2005. Na skladu je k dispozici více než 11 000 položek, což umožňuje ověření dostupnosti zboží online a jeho následné rychlé doručení či osobní odběr v Praze. I přes silné konkurenční prostředí patří Čočkyshop.cz mezi přední hráče na trhu.

Cílem průběžné spolupráce s Čočkyshop.cz je zvyšování obchodní výkonnosti webu, a to zejména prostřednictvím optimalizace PPC kampaní, zlepšování výsledků z přirozeného vyhledávání a konverzních schopností webu.

Pro Čočkyshop.cz obstaráváme kompletní poradenství v oblasti internetového marketingu. V rámci PPC kampaní se zaměřujeme na optimalizaci kampaní, stejně tak jako na zkoušení dalších možností přinášejících výsledky. V oblasti SEO pracujeme na optimalizaci webových stránek cockyshop.cz a budování kvalitních zpětných odkazů. Navíc asistujeme při redesignu webových stránek, kde poskytujeme doporučení s ohledem na zvyšování výkonu stránek. Zabývali jsme se také zbožovými vyhledávači, kde jsme navrhli doporučení pro dosažení lepších výsledků.

V průběhu spolupráce došlo ke zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů, k čemuž přispělo dosažení předních výsledků ve vyhledávačích u klíčového slova „kontaktní čočky“ a dalších relevantních klíčových slov. Podobný úspěch jsme zaznamenali i v případě návštěvnosti z PPC kampaní, kde sledujeme trvalý nárůst.

Kontaktní osoba: Tomáš Galan, majitel Čockyshop.cz
Realizace: od července 2010


V oblasti služby Audity, analýzy, testování si v tuto chvíli můžete prohlédnout 24 referencí