O nás

 
V H1.cz jsme vždy měli zavedené velmi vysoké standardy, které se projevují na kvalitě naší práce a především obchodních výsledcích našich klientů. Už více než deset let se zaměřujeme na poskytování vysoce profesionálních služeb náročným zákazníkům. Vytváříme inovativní kampaně, vždy s ohledem na uvážlivé hospodaření s rozpočty. Zakládáme si na etickém přístupu a silné firemní kultuře.

Filip Kahoun, CEO

 • Náš tým

  sample-01.jpg, 19 kB

  V H1.cz se setkáte s profesionálním týmem zkušených konzultantů a marketérů, kteří rozumí své práci a pomohou vám z vašeho webu získat maximum.

  Poznejte náš tým

 • Volná místa - zanechte stopu!

  Zajímá vás internetový marketing, optimalizace pro vyhledávače, obchodní výkonnost webu, PPC reklama, jste spolehliví a odpovědní?

  Nabídka volných pracovních míst se nachází na našem webu zanechstopu.cz

 • Historie H1.cz

  H1.cz byla založena na podzim roku 2005 čtyřmi společníky (Davidem Špinarem, Markem Prokopem, Michalem Krutišem a Václavem Štruplem). Během několika roků se zařadila na špici mezi českými agenturami zabývajícími se internetovým marketingem. 

  V prosinci 2010 odprodala H1.cz 100 % společnosti Ataxo NV, čímž se stala sesterskou společností Ataxo Czech. Obě značky i nadále fungují vedle sebe a starají se o své klienty – H1.cz o větší zákazníky, Ataxo zejména o malé klienty.

 • Úspěchy a ocenění

  Vysokou odbornost našich služeb dokládá i to, že jsme úspěšně prošli nezávislou certifikací několika organizací a společností. Jsme první českou firmou, která se stala autorizovaným konzultantem pro Google Analytics i Google AdWords. Společnost Google tak ocenila naši profesionalitu při správě PPC kampaní a vyhodnocování návštěvnosti.

 • Co se děje v H1.cz

  Podívejte se čím v H1.cz právě žijeme, na čem pracujeme a co připravujeme. Dozvíte se o našich úspěších, nebo zjistíte, kde se s námi můžete v nejbližší době setkat.
  Aktuality

Kde jsme on-line

Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook

Aktuality