Nová školení online reklamních kampaní: remarketing a zbožové vyhledávače

Možnosti inzerce v online prostředí se organicky rozrůstají. Můžete se jim snažit přijít na kloub sami, nebo si ušetřit čas a místo pokusů a (někdy zásadních) omylů přijít načerpat zkušenosti našich expertů, pro které je daná problematika denním chlebem.

Asi se shodneme, že nechat návštěvníka webu odejít a zapomenout na nás je věčná škoda. Proto určitě uživatele bombardujete remarketingovou inzercí v obsahové síti. Pozor, i remarketing je možné dělat chytře a zákazníky neprudit. A věděli jste, že ho lze využít i ve vyhledávání na Googlu, a tím zkvalitnit i kampaně právě ve vyhledávání? Na Školení remarketingu s Markem Slavíčkem zjistíte, jak celý koncept funguje, a naučíte se, jak kampaň správně nastavit, v jejím průběhu optimalizovat, a zvyšovat tak počty spokojených zákazníků i svoje zisky.

Inzerujete své produkty ve zbožových vyhledávačích? Chcete přijít XML feedům na kloub? Pavel Erfanyuk vás na Školení zbožových vyhledávačů naučí využít jejich prodejní potenciál naplno! Ukáže vám, jak funguje inzerce na Heurece a Zboží.cz, jaké jsou mezi nimi rozdíly, jak s kampaněmi pracovat a vytěžit z nich maximum. A představí vám také práci s Mergadem, nástrojem pro úpravu feedů pro vyhledávače zboží.

Nebojte se remarketingu a šlápněte s námi do kampaní na zbožových vyhledávačích!

Aktuality