Hájedničkové kurzy online na seduo.cz

Chcete si doplnit své znalosti z oblasti online marketingu, ale naše pražská školení jsou pro vás z ruky?  Máme pro vás dobrou zprávu! Ve spolupráci se Seduo.cz jsme natočili 3 online kurzy, které na sebe tematicky navazují, ale smysl vám budou dávat i jednotlivě.

Začít můžete školením Analýza klíčových slov s Pavlem Pajkrtem. Dozvíte se, jaké dotazy lidé na internetu nejčastěji vyhledávají, jak klíčovka vzniká a proč stojí za to pustit se do její přípravy. Pavel vám řekne i to, jak sesbíraná data nejlépe analyzovat, abyste z analýzy klíčových slov vytěžili co nejvíc.

Navazujícím kurzem Jak na texty, díky kterým vás najdou vás provede Lucka Štěrbová. Naučíte se pracovat s klíčovými slovy a zjistíte, jak pomocí nich budovat kvalitní obsah. Školení je ideální pro začínající copywritery, majitele e-shopů i SEO specialisty.

Nastavení PPC kampaní s analýzou klíčových slov se bude hodit všem začínajícím PPCčkařům i těm, kteří už si PPC kampaně nějakou dobu sami spravují. Díky Martinovi Matějkovi totiž zjistíte, jaké možnosti inzerce PPC reklama nabízí a jakým způsobem je dobré přemýšlet při tvorbě reklam. V neposlední řadě se podíváte na pár příkladů, jak pracovat s výsledky analýzy klíčových slov a jak jednoduše navrhnout základní strukturu kampaní.

A máme pro vás i pořádnou dávku soft skills, na které je expert náš vrchní velitel Filip Kahoun. V prvním videu se naučíte, Jak být sám sobě lídrem. Druhé školení je zaměřené na Úspěšné vedení týmů a je určené pro začínající i profesionální lídry. Poslední kurz vám pak odtajní Jak nastartovat vítěznou strategii.

Aktuality