H1.cz staví PPC aktivity pro Central Group

Hájednička řídí od letošního září veškeré performance aktivity největšího rezidenčního developera a investora nové bytové výstavby v ČR, společnosti Central Group.

“Spravujeme displayové i search kampaně v PPC, RTB reklamu i placený obsah na sociálních sítích. V provázané komunikaci napříč všemi těmito kanály a pečlivé optimalizaci vidím klíč k úspěchu online marketingové strategie,” říká Petr Vejrážka, Business development manager H1.cz.

„Věříme, že agentura H1.cz nám pomůže nejen lépe zorganizovat naše stávající aktivity v oblasti výkonnostního digitálního marketingu, ale bude hledat i nové příležitosti, jak společnými silami neustále zlepšovat a zefektivňovat naší online strategii,“ doplňuje Martina Pavlisová za Central Group.

Central Group je největším rezidenčním developerem a investorem nové bytové výstavby v České republice. Za 23 let svého působení firma dokončila již více než 150 rezidenčních projektů a prodala více než 13.000 nových bytů, domů a parcel. V současné době má nakoupené a připravené pozemky pro více než 20.000 nových bytů a rodinných domů. Ty plánuje zařadit do prodeje v průběhu příštích 10 až 15 let.

Aktuality