Full service marketing

Průběžná spolupráce v plném rozsahu našich služeb je ideální, chcete-li si být jisti, že vaše působení na internetu bude úspěšné a efektivní. Výkon, návratnost a efektivita jsou pojmy, které máme na paměti při všech aktivitách, s nimiž vám budeme pomáhat.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

…to vše a mnohem více!

Pro úspěch na internetu potřebujete mnohé. Vaši prezentaci musejí lidé najít, zorientovat se na ní, získat požadované informace a nakonec provést akci, kterou od nich očekáváte. Na každém z těchto kroků se můžete dopustit chyb, za které zaplatíte ztrátou peněz a v horším případě i zákazníků. Pokud chcete mít svůj web v perfektní kondici a efektivně jej využívat pro prodej či propagaci svých produktů a služeb, jste na správné adrese.

„S prací společnosti H1.cz jsme spokojeni. Pomáhají nám i při odlaďování celkové obchodní strategie a daří se nám společně efektivněji využívat prostředky investované do marketingových aktivit.“

Mgr. Michal Pátek, jednatel společnosti MOBILHIT s.r.o.

Kampaň na Facebookové stránce považujeme za jeden z našich nejúspěšnějších projektů poslední doby. Díky nízkým nákladům je pro nás vysoce rentabilní a rozhodně hodláme kampaně na Facebooku využívat i v budoucnu.“

Michal Ročeň, online marketing manager pojišťovny Generali

Za více než rok spolupráce se nám zvedla návštěvnost z přirozených výsledků vyhledávání o 129%. Díky vyšší návštěvnosti máme i výrazně vyšší prodeje našich produktů. S komplexním SEO od H1.cz jsme spokojeni v maximální možné míře.“

Alexandra Bartecká, jednatelka společnosti ALDO

Co full service neobsahuje?

V H1.cz weby nevytváříme. Rádi vám v rámci našich služeb pomůžeme s výběrem vhodného dodavatele vašeho webu a budeme s ním spolupracovat či kontrolovat jeho práci, ale nemůžeme jej zastoupit.

Weby jednoduše neděláme, programovat neumíme a nechceme se to učit.

Naším zákazníkem se ale může stát kdokoliv, kdo hledá kvalitní a především efektivní cestu k úspěšnému webu.

Cena a financování

Cena našich služeb se vždy odvíjí od několika faktorů, mezi nimiž dominuje požadovaný rozsah spolupráce, zvolený model financování a šíře realizovaných služeb.

Mezi nejčastější způsoby platby patří měsíční paušál, hodinová sazba nebo výkonová odměna, odvíjející se od předem stanovených kritérií úspěchu. Konkrétní model vždy závisí na individuální dohodě. Protože je průběžná spolupráce komplexní záležitostí vyžadující oboustrannou důvěru, neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv otázkou či požadavkem. Pokusíme se vám vyjít ve všech směrech vstříc a nastavit spolupráci výhodně pro všechny zúčastněné strany.

Domluvte si nezávaznou konzultaci