E-mail marketing

Klientům poskytujeme k emailingu <b>kompletní servis</b>. Spolupráce obvykle začíná zhodnocením vašich stávajících rozesílek a strategie, kterou volíte. Zanalyzujeme úspěšnost i potenciál a navrhneme konkrétní <b>doporučení pro zlepšení</b>. Pokud e-mailing zatím neděláte, pomůžeme vám se na něj dostatečně připravit a celý ho také <b>zrealizujeme</b>.

Co vám e-mailing ve spolupráci s námi přinese?

  • Efektivně a chytře oslovíte stávající zákazníky a uživatele, kteří vás už znají.
  • Poradíme vám, který systém pro rozesílku emailingu je pro vás nejvhodnější.
  • Zjistíte, zda neporušujete zákony vztahující se k e-mailingu.
  • Odhalíte možnosti automatizace, A/B testování a usnadnění realizace rozesílek.
  • Získáte podrobné vyhodnocení kampaní s naším komentářem a návrhem na vylepšení.

V oblasti e-mail marketingu vám nabízíme:

Audit e-mail marketingu

Rozesíláte už emailing? Vaše stávající rozesílky kvalifikovaně zhodnotíme a poradíme vám, jak můžete odstranit případné nedostatky a jak emailing zefektivnit.

Strategii e-mail marketingu

Nemáte přesnou představu jak vám emailing může pomoci a jak ho správně rozjet? Sestavíme pro vás strategii, která vám vyřeší veškeré otázky spojené s realizací úspěšného emailingu.

Realizace e-mail marketingu

Připravíme pro vás kompletní realizaci e-mailingové kampaně: nastavíme systém pro rozesílku, připravíme šablonu (grafiku, kódování) a zajistíme rozesílku. Celou kampaň následně vyhodnotíme. Realizace obvykle následuje po auditu nebo strategii.

Nevybrali jste si? Kontaktujte nás s Vašimi speciálními požadavky přes nezávazný formulář. Využít tak můžete jednorázových konzultací a nebo proškolení našimi specialisty.

Aktuality